Meritum Podatki

Extra zwrot na dziecko

Mamy ponad 350 Punktów Obsługi!

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii.

Jeśli pracujesz w Holandii i masz dziecko urodzone po 2001 roku to istnieje ogromna szansa, że możesz starać się o dodatkową ulgę na dziecko Inkomensafhankelijke combinatiekorting. Jest to ulga przyznawana na dziecko, które w roku podatkowym nie przekroczyło 12 roku życia. Rozliczając podatek bardzo często firmy księgowe zapominają o uwzględnieniu tej ulgi.

Polacy tracą nawet 1400 EUR rocznie.

Rocznie obsługujemy ponad 7 000 podatników w Holandii. Z naszych statystyk wynika, że aż co drugi Klient posiadający dziecko nie skorzystał z prawa do ulgi na dziecko. W efekcie czego nasi Klienci mogli stracić łącznie za rok podatkowy aż 4 000 000 złotych rozliczając się w innych biurach księgowych.

Nic straconego- te pieniądze można odzyskać. Nasze biuro posiada NUMER BECON, który został wydany przez Belastingdienst i gwarantuje legalność i rzetelność usługi.

Jakie warunki musisz spełnić aby odzyskać te pieniądze?

  • Twoje dziecko musi mieć maksymalnie 12 lat w roku podatkowym, za który chcesz starać się o ulgę
  • Twoje łączne roczne dochody w Holandii muszą być wyższe niż 4800 EUR
  • Musisz mieszkać z dzieckiem minimum 6 miesięcy w roku - Ty możesz pracować w Holandii, a dziecko mieszkać w PL
  • Pracowałeś w latach 2013-2016 w Holandii i rozliczyłeś już podatek za te lata

To żadna bujda. Nasi Klienci codziennie odzyskują dodatkowy zwrot.

Nie wierzysz w to, że masz prawo do dodatkowego zwrotu podatku? Przeczytaj opinie o naszym biurze i przekonaj się, że nie jesteśmy amatorami czy firmą krzakiem próbującą wyłudzić pieniądze lub oszukać Klientów. Działamy na rynku od 2007 roku, a nasze działania z Belastingdienst są poświadczone numerem BECON.


Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami aby otrzymać bezpłatną wstępną kalkulację! To nic nie kosztuje. Zweryfikujemy Twoje dokumenty i stwierdzimy, czy masz prawo do dodatkowego zwrotu podatku.

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

Janusz Hulk

Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

Przeczytaj opinię

Justyna Chudziak

W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

Przeczytaj opinię

Angelika Boloz

Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

Przeczytaj opinię

Jadwiga Wegiel

Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

Przeczytaj opinię
4,8

Zgłoś sprawę

Współpracują z nami: