Meritum Podatki

Kalkulacja

Mamy ponad 350 Punktów Obsługi!

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii.

Wprowadzamy nowy sposób wykonywana kalkulacji podatkowych, dzieki czemu agent:

  • posiada informację, ile czasu może zająć kalkulacja
  • posiada wgląd do wszystkich wykonanych kalkulacji bez konieczności śledzenia historii czat
  • posiada informację, który konsultat zajmuje się sprawą kalkulacji
  • nie musi pytań na czacie, kto jest aktualnie wolny, lub kto jest kompetentny do sporządzania kalkulacje
  • może sprawniej zarządzać swoim czasem i kolejką swoich klientów

W siedmiu krokach pokażemy, jak łatwo wykonać kalkulację w nowy sposób. Prosimy i zapoznanie się z materiałem. Przyswojenie poniższej informacji nie powinno zająć więcej niz 5 minut.

Aby wykonać kalkulację, proszę kliknąć: LISTA FORMULARZY> WYBRAĆ KONKRETNY KRAJ PO LEWEJ STRONIE>kliknąć OBLICZ ZWROT PODATKU>

 

 

Pojawi się strona z krótkim formularzem. Są to pytania, które konsultanci zadawali do tej pory na czacie. Odpowiedź na pytania jest wymagana do kalkulacji. Proszę wypełnić formularz zgodnie z jak najlepszą wiedzą.

 

 

Po wypełnieniu formularza proszę zatwierdzić poprzez WYŚLIJ ZGŁOSZENIE. Następnie pojawi się wypełniony formularz, z zakładką DOKUMENTY. Proszę kliknąć zakładkę i dodać plik PDF z kartą podatkową lub innym dokumentem koniecznym do kalkulacji. System na kolor czerwony podpowiada, jaki dokument należy załączyć.

 

 

Proszę kliknąć WYBIERZ PLIK> wybrać plik z komputera (dysku lokalnego) i kliknąć > DODAJ PLIK.

 

Po dodaniu pliku proszę kliknąć: ZLEĆ KALKULACJĘ. Poprzez to polecenie, Państwa wniosek zostanie wysłany do naszych konsultantów. Jeśli nie klikniemy ZLEĆ KALKULACJĘ, wówczas wniosek nie dotrze do nas.

 

Następnie pojawi się widok listy wszystkich Państwa kalkulacji. Po lewej stronie widoczny jest szacowany czas oczekiwania na kalkulację. Czas jest średnią pobraną z ostatnich 10 wykonanych przez nas kalkulacji. Dodatkowo widoczna jest lampka koloru zółtego, która wskazuje na status sprawy. Jeśli pojawi się ikonka niebieskiego kalkulatora to oznacza, ze nasz konsultant właśnie zajmuje się kalkulacją tego wniosku.

 

 

W momencie, gdy kalkulacja jest gotowa zapali się zielona lampka i równolegle wyślemy maila z informacją o wykonanej kalkulacji.

 

Następnie należy kliknąć danego klienta na liście. Pojawi się widok formularza ze wpisanymi danymi dot. zwrotu podatku. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dodatkowe z naszej strony, to skontaktujemy się na czacie, mailowo lub telefonicznie.

 

Po wykonanej kalkulacji możemy przystąpić do już znanej nam procedury, czyli wypełnienia formularza poprzez WYŚLIJ FORMULARZ. Obecnie trwają prace nad możliwością skopiowania danych z kalkulacji do ostatecznego formularza, jak również pracujemy nad notatkami, które będą widoczne na 2 stron: AGENTA i KONSULTANTA.

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

Janusz Hulk

Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

Przeczytaj opinię

Justyna Chudziak

W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

Przeczytaj opinię

Angelika Boloz

Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

Przeczytaj opinię

Jadwiga Wegiel

Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

Przeczytaj opinię
4,8

Zgłoś sprawę

Współpracują z nami: