Meritum Podatki

Opinie o naszej firmie

Dla naszej firmy opinie naszych Klientów to podstawa. Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu- usługi wykonujemy z najwyższą starannością i lojalnością wobec Klientów. Sprawdź wybrane opinie lub przejdź do Google i Facebook aby poznać wszystkie! Na naszą ocenę pracujemy już 12 lat co stawia nas na pozycji lidera na liście firm odzyskujących podatki.

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

Janusz Hulk

Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

Przeczytaj opinię

Justyna Chudziak

W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

Przeczytaj opinię

Angelika Boloz

Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

Przeczytaj opinię

Jadwiga Wegiel

Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

Przeczytaj opinię
4,9

Mówią o podatkimeritum.pl

Nie tylko w Google

Klienci ocieniają nas również na FB. Do tej pory otrzymaliśmy ponad 500 opinii utrzymując przy tym średnią oceny  4,9.

Uwierz- naprawdę się staramy, aby Klienci wracali do nas z zadowoleniem i poczuciem bezpieczeństwa.

 

Opinie podatkimeritum

Współpracują z nami: