Zwrot podatku z Holandii

Imie i Nazwisko
Adres email
Telefon
Wybierz kraj
Okres pracy
Łączny dochód
Potrącony podatek
Kod pocztowy
Dochód w Polsce
Akceptuję regulamin
A- A+
 
Pracowałeś w
Holandii?
Odzyskamy Twój podatek!

Kalkulator zwrotu podatku z Holandii

Holandia rozliczenie podatku

Jeżeli legalnie pracowałeś na terenie Holandii w latach 2014-2018  i Twój pracodawca odprowadzał od pensji podatek, to możesz starać się o zwrot nadpłaty tego podatku. Bardzo często jest to zwrot całego podatku dochodowego. Jest to całkowicie legalne i bezpieczne. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie, a nasz konsultant do Ciebie zadzwoni i odpowie na wszelkie pytania związane z naszą usługą.

Tutaj możesz pobrać aktualne na rok 2018 zaświadczenie, które musisz wysłać do Belastigndienst do Holandii (Inkomensverklaring 2018) - Kliknij Tutaj >>

 

Gwarantujemy Ci, że jeśli zarekomenujesz nasze usługi swoim 3 znajomym to Twój  podatek rozliczymy za darmo. Skorzystaj z tej możliwości już teraz. Więcej szczegółów uzyskasz na naszej infolinii  +48 534 007 008 lub na biuro@podatkimeritum.pl. 

Uwaga! Przeczytaj dlaczego urząd nie wypłaca zwrotów za rok 2015 w terminie. 

Jak odzyskać podatek z Holandii?

 

Krok po kroku:

Wypełnij formularz. Następnie przygotuj dokument JAAROPGAVE, aby mieć go przy sobie, gdy zadzwonimy do Ciebie. Możesz również załączyć dokument do formularza kontaktowego.

Po rozmowie z konsultantem dowiesz się jaki zwrot Ci przysługuje. Po zatwierdzeniu warunków wyślemy Ci dokumenty do podpisu.

Po podpisaniu dokumentów odeślesz je do nas. My wyślemy wniosek do zagranicznego urzędu. Na zwrot czekamy ok. 6 miesięcy. Zdarza się, że wypłata podatku jest już po 4 tygodniach !!

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w Polsce lub za granicą.
 

Jeżeli pracowałeś dla polskiej firmy, a Twoja składka na ubezpieczenie była płacone w Polsce, wówczas jesteś zwolniony z płacena tych składek na terenie Holandii. Musisz przedłożyć nam druk A1 poświadczający zapłacenie odpowiednich składek na terenie Polski.
Jeśli byłeś zameldowany w Holandii, wówczas nie możesz rozliczać się jako nierezydent. Twoje rozliczenie musi wpłynąć do urzędu na specjalnym druku ( M-Form , P-Form itd. ). Musisz poinformować nasze biuro o tym, że byłeś zameldowany w Holandii w danym roku podatkowym ponieważ ma to ogromny wpływ na rodzaj Twojego rozliczenia.

 
Jeszcze więcej
Dla Ciebie
 

Współpracują z nami
Kontakt z Nami
+48 534 007 008
Węgierska 31, 33-300 Nowy Sacz
biuro@podatkimeritum.pl
Copyright 2015 Meritum Group. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności
Pytania i odpowiedzi     Zwrot podatku z zagranicy Wadowice     Zwrot podatku z zagranicy Zawiercie    
Projektowanie stron www - iPolska.com.pl