Zwrot podatku z Holandii 2016
Imie i Nazwisko
Adres email
Telefon
Wybierz kraj
Okres pracy
Łączny dochód
Potrącony podatek
Ilość dzieci do 18 lat
Dochód w Polsce
Akceptuję regulamin
A- A+

 Zwrot podatku z Holandii za rok 2016.

Szukasz informacji co zmieniło się w przepisach podatkowych za rok 2016? Przyzwyczaiłeś się do tego, że Belastingdienst każdego roku wprowadza dimatralne zmiany, które w konsewkencji tylko utrudniają rozliczenia podatkowe? Bardzo dobrze trafiłeś. Jesteśmy ogólnopolskim biurem podatkowym, które profesjonalnie świadczy usługi w zakresie podatku w Holandii. 

 

Zaświadczenie o dochodach nadal koniecznie. 

Jeśli nie miałeś przychodów poza Holandią to warto, abyś od razu zdobył zaświadczenie z polskiego urzędu skarbowego. W pierwszej kolejności musisz złożyć rozliczenie roczne w Polsce z załącznikiem ZG a następnie wybrać oryginał zaświadczenia. To zaświadczenie mozna pobrać tutaj : KLIKNIJ.  

Kwalificerende buitenlandse belastingplicht 

Jeśli Twoje dochody z Holandii stanowią minimum 90 % światowych przychodów to masz prawo podatkowej części ulgi Heffingskorting jak również prawo do innych ulg podatkowych. Ten przepis został wprowadzony w roku 2015 i obowiązuje również za rok 2016. 

Nie musisz posiadać haseł i kodów z Belastingdienst 

Wiele firm wymaga zamawiania specjalnych haseł z Belastingdienst. Nie jest to konieczne w przypadku rozliczania się przez firmę z numerem BECON. Oczywiście nasza firma posiada odpowiednie certyfikaty i uprawnienia, dzięki którym złożymy Twoje zeznanie podatkowe w formie elektronicznej bez konieczności zamawiania jakichkolwiek kodów lub haseł z Belastingdienst.

Obowiązek rozliczenia podatku w Holandii

Pamiętaj, że w większości przypadków masz obowiązek złożenia deklaracji podatkowej w Holandii.  Wiele osób dowiadując się, że wynik podatkowy nie jest korzystny niestety nie decyduje się na złożenie deklaracji podatkowej. To wielki błąd, który w przyszłości może kosztować wiele nerwów i pieniędzy. 

Polski urząd wzywa do rozliczenia za rok 2013 i 2014 

Czy słyszeliśie o tym, że polski urząd masowo wzywa podatników w całej Polsce do złożenia zeznania lub  korekty zeznania podatkowego? Otrzymujemy  informacje z naszych biur w całej Polsce, że Klienci otrzymują wezwanie, w którym urząd przedstawia szczegóły zatrudnienia za granicą i wzywa do złożenia deklaracji podatkowej w Polsce, w której podatnik ma obowiązek wykazać swoje dochody z Holandii. Podobnej sytuacji możemy się spodziewać również za lata 2015 i 2016. 

Bezpłatna kalkulacja podatku z Holandii

Jeśli przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań chciałbyś otrzymać bezpłatną kalkulację podatkową to zapraszamy do jednego z naszych biur w całej Polsce. Otrzymasz tam bezpłatną usługę konsultacji i oszacowania podatku, na podstawie której stwierdzisz, czy chcesz skorzystać z usługi sporządzenia zeznania podatkowego. 

 

Nasza firma obsłuży Cię nie tylko w zakresie podatku dochodowego w Holandii, ale również w kwestiach podatkowych w Polsce. W naszej sieci biur znajdują się zawodowcy, którzy z przyjemnością pomogą Ci w uporaniu się z Twoimi podatkami. Nie czekaj i już dziś zgłoś się do naszych biur w całej Polsce. 

 

Odzyskaj podatek teraz >>

 

Współpracują z nami
Newsletter
Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam Swój email
Kontakt z Nami
+48 534 007 008
Węgierska 31, 33-300 Nowy Sacz
biuro@podatkimeritum.pl
Copyright 2015 Meritum Group. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności
Zwrot podatku z zagranicy Niepołomice     Zwrot podatku z zagranicy Radomsko     Zwrot podatku z Anglii Holandii Niemiec Norwegii Nowy Targ    
Projektowanie stron www - iPolska.com.pl