Zwrot podatku z Holandii

Imie i Nazwisko
Adres email
Telefon
Wybierz kraj
Okres pracy
Łączny dochód
Potrącony podatek
Kod pocztowy
Dochód w Polsce
Akceptuję regulamin
A- A+

 

 

 

 Podatkimeritum.pl to jedyna firma w Polsce posiadająca ponad  300 oddziałów. Nie musisz głowić się nad wypełnieniem skomplikowanych ankiet i dokumentów - wszystko zrobimy za Ciebie. Wystarczy, że pojawisz się w jednym z naszych biur z wymaganymi dokumentami, a my zrobimy resztę. 

Jakie dokumenty musisz posiadać?

  • Jaaropgave - roczne zaświadczenie od pracodawcy w Holandii
  • informacja o dochodzie poza Holandią ( PIT 11, PIT 36 itp. )
  • dowód osobisty 
  • numer rachunku bankowego, na jaki chcesz otrzymać zwrot podatku

Warunek 90 % 

Od roku 2015 w Holandii obowiązują nowe przepisy, zgodnie z którymi masz obowiazek przedłożyć zaświadczenie o dochodach z kraju rezydencji podatkowej. Innymi słowy jeśli pracujesz w Holandii, to nawet jeśli nie miałeś dochodów w Polsce musisz złożyć tutaj deklarację podatkową (na zero) aby otrzymać zaświadczenie o dochodach. 

Pamiętaj, że jeśli miałeś dochody w Polsce i w Holandii to istnieje ryzyko, że Twój wynik podatkowy będzie niekorzystny. Jeśli Twoje dochody z Holandii nie stanowią minimum 90 % wszystkich dochodów, wówczas nie masz prawa do części ulg podatkowych w Holandii, a co za tym idzie najczęściej musisz dopłacać podatek. Nasze biuro wykona dla Ciebie darmową wstępną kalkulację, dzięki której dowiesz się ile podatku Ci przysługuje. 

 

TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ AKTUALNE ZAŚWIADCZENIE O DOCHODACH ZA 2019, KTÓRE MUSISZ WYSŁAĆ DO BELASTINGDIENST (Inkomensverklaring 2019 ) - KLIKNUJ TUTAJ >>

Gwarantujemy Ci, że jeśli zarekomenujesz nasze usługi swoim 3 znajomym to Twój  podatek rozliczymy za darmo. Skorzystaj z tej możliwości już teraz. Więcej szczegółów uzyskasz na naszej infolinii  +48 534 007 008 lub na biuro@podatkimeritum.pl. 

 Długo czekałeś na zwrot podatku za 2015-2019 lub nadal czekasz?

Znamy problem.Poprzez wprowadzenie zaświadczeń Belastigndienst musi je weryfikować co wpływa mocno na czas rozpatrywania wniosków.  Dlatego jako nieliczni dbamy o to, aby na bieżąco monitorować status sprawy w Belastingdienst. Jako doradca z numerem BECON (autoryzowany agent) mamy możliwość szybkiej weryfikacji wniosku i odpowiedniej interwencji w urzędzie. Dodatkowo korzystamy z autorskiego oprogramowania do sporządzania zeznań podatkowych, które pozwala na błyskawiczną wymianę danych z Belastingdienst. Pamiętaj jednak, że ostatecznie decyzja należy do Belastingdienst i nikt nie ma wpływu na ich tempo pracy. 

 

Zweryfikujemy zeznania wstecz 

W ramach umowy z rozliczeniem podatkowym  otrzymasz od nas weryfikację ostatnich 5 lat podatkowych. Jeśli stwierdzimy, że w poprzednich latach Twoje rozliczenie zawierało błąd, przez który otrzymałeś zbyt niski zwrot, wówczas zaproponujemy Ci korektę podatkową. Jest to legalna i bezpieczna procedura akceptowana przez Belastingdienst. Nasi Klienci dzięki korektom odzyskują dodatkowo nawet 3 000 EUR. 

Opinia to dla nas podstawa. Zobacz jak nas oceniają inni. 

 

Jesteś zainteresowany? Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie rozliczenie. Skontaktuj się z nami, pojaw się w jednym z biur w Polsce lub wypełnij formularz. 

 

Odzyskaj podatek teraz >>
Współpracują z nami
Kontakt z Nami
+48 534 007 008
W?gierska 31, 33-300 Nowy Sacz
biuro@podatkimeritum.pl
Copyright 2015 Meritum Group. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności
Zwrot VAT z UE dla firm transportowych            
Projektowanie stron www - iPolska.com.pl