Meritum Podatki

Tax4Friends

Sprawdź jak możemy zwrócić Ci zapłaconą prowizję. Wystarczy, że polecisz nasze usługi swoim znajomym.

Mamy ponad 180 Punktów Obsługi!

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii.

Chcesz zwrotu opłaty za usługę? Poznaj ofertę TAX4FRIENDS.

Mówi się, że "w kupie siła". To sama racja. Chcesz, abyśmy zwrócili Ci opłatę za rozliczenie? Wystarczy, że zarekomendujesz nasze usługi swoim 3 znajomym i przekażesz nam ich imiona i nazwiska. W ramach podziękowania otrzymasz zwrot wpłaconej opłaty, a Twoim znajomym damy 10 % rabatu. Dajemy słowo!

Wow! Nadal nie wierzysz?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że to co czytasz może być prawdą to sprawdź nasze opinie. Kliknij w lewym dolnym rogu na niebieski przycisk, a poznasz faktyczne opinie naszych zadowolonych Klientów. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby prowadzone przez nas sprawy przebiegły sprawnie i rzetelnie.

Co musisz zrobić aby otrzymać zwrot opłaty za rozliczenie?

  1. Przekaż 3 znajomym nasz kontakt i hasło TAX4FRIENDS
  2. Przekaż ich imiona i nazwiska naszemu konsultantowi
  3. Twoi znajomi otrzymają 10 % rabatu na nasze usługi
  4. Zwrócimy Ci opłatę na wskazane konto.

Sporo oszczędzisz

Czy wiesz, że dzięki temu możesz oszczędzić nawet 550 PLN? To sporo, tym bardziej, że rekomendacja niewiele Cię kosztuje. Gwarantujemy Ci, że Twoich znajomych obsłużymy równie rzetelnie i profesjonalnie jak Ciebie.

Pamiętaj, że oferta Tax4Friends dotyczy tylko Twoich znajomych, którzy jeszcze się u nas nigdy nie rozliczali!

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

Janusz Hulk

Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

Przeczytaj opinię

Justyna Chudziak

W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

Przeczytaj opinię

Angelika Boloz

Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

Przeczytaj opinię

Jadwiga Wegiel

Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

Przeczytaj opinię
4,8

Zgłoś sprawę

Współpracują z nami: