Meritum Podatki

👋Rozliczasz PITy ZG? Oferuj również zwrot podatku z zagranicy!

Chcesz pomagać swoim Klientom w rozliczeniach zagranicznych? Wybierz Podatkimeritum.pl 💚

Nie musisz znać się na zagranicznych przepisach podatkowych
4,8 z 432 opinii
Odzyskuj podatki!

Jak wygląda współpraca?

01.

Podpisujesz umowę

Podpisujesz umowę współpracy w formie online i otrzymujesz dostęp do systemu CRM.

02.

Zlecasz kalkulację

Dodajesz dokument, wpisujesz dane i w ekspresowym tempie otrzymujesz wynik kalkulacji. Wszystko liczone przez ludzi a nie maszyny.

03.

Twój Klient zatwierdza warunki

Klient zatwierdza warunki rozliczenia, a Ty zlecasz wysłanie deklaracji podatkowej

04.

Wypłata prowizji

Po 30 dniach otrzymujesz wypłatę prowizji 30 % od sprzedaży

Mówią o nas

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

Janusz Hulk

Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

Przeczytaj opinię

Justyna Chudziak

W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

Przeczytaj opinię

Angelika Boloz

Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

Przeczytaj opinię

Jadwiga Wegiel

Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

Przeczytaj opinię
4,8

Wzorowa obsługa Partnerów - na żywo!

Specjalnie dla współpracujących biur rachunkowych stworzyliśmy narzędzie, w którym można w łatwy sposób zlecić kalkulację podatku i porozmawiać na żywo z  specjalistą. A to wszystko bez żadnych wstępnych kosztów za dostęp do systemu CRM.

Jeśli rozliczasz PITy roczne to zapewne masz dostęp do dokumentów takich jak Jaaropgave czy Lohnsteuerkarte. Wystarczy, że zeskanujesz dokument i wrzucisz do naszego systemu. W ekspresowym tempie otrzymasz informację o szacowanym podatku i opłacie za kompleksową obsługę. Jeśli Twój Klient jest na "tak" to zlecasz sprawę w systemie. To wszystko.

Masz dostęp na bieżąco do historii korespondencji i statusu sprawy. To pierwsze tak zaawansowane narzędzie w Polsce, pozwalające na sprawną wymianę informacji i zleceń w zakresie rozliczeń rocznych w Holandii, Niemczech, Belgii  innych krajach UE.

Mniej papieru, więcej zieleni!🍀🍀

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Staramy się nasze procesy jak najbardziej upraszczać. Naszym Klientom oferujemy wypełnienie wniosku i podpisanie umowy w 100 % online.

Nie wymagamy skomplikowanych ankiet podatkowych czy oryginałów zbędnych dokumentów. Klient ma również możliwość zapłaty za usługę w formie online - poprzez aplikację lub SMS.

Na bieżąco informujemy naszych Klientów o statusie sprawy, wydanej decyzji czy konieczności sporządzenia odwołania podatkowego.

Wszelka komunikacja odbywa się głównie poprzez wizytę w partnerskim biurze, gdzie Klient zleca usługę PIT ZG Partnerowi, a my zajmujemy się sprawą rozliczenia przed zagranicznym urzędem.

Obsługujemy ponad 800 biur rachunkowych. Tak, to nie pomyłka. Tyle biur zaufało nam w kwestii rozliczeń z Niemiec, Holandii, Belgii, Norwegii, Czech i innych krajów. Obsługujemy też agencje pracy i firmy delegujące pracowników z Polski za granicę.

Nasze zeznania podatkowe poświadczane są certyfikatem doradcy podatkowego w danym kraju, co zwiększa bezpieczeństwo i buduje zaufanie względem Klientów.

Czas najwyższy rozliczać podatki zagraniczne. Ułatwisz życie swojemu Klientowi, gdy on rozliczy podatki w jednym miejscu, a do tego zarobisz lepiej niż na PIT ZG.

Nie wiesz jak zacząć? Po prostu się skontaktuj! 🖐️

    Opowiemy Ci więcej o naszej współpracy

    Maciej Wawrzyniak

    Prezes Zarządu

    Whatsapp m.wawrzyniak@twojpodatek.com.pl

    Współpracują z nami: