Meritum Podatki

Biuro rozliczeń zagranicznych Gdańsk

Szukasz rzetelnego biura rozliczeń zagranicznych w Gdańsku, które profesjonalnie zajmie się Twoim rozliczeniem podatkowym z zagranicy? Podatki Meritum to Twoje miejsce. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu podatku z Niemiec, Holandii i Belgii, a nasze doświadczenie i wiedza gwarantują satysfakcję i skuteczność.

Zapraszamy do Punktu Obsługi Klienta w Krośnie w Gdańsku przy ul. Piecewskiej 35/73.

Zwrot podatku z zagranicy Gdańsk

Punkt obsługi klienta

Punkt obsługi klienta Piacewska

Piecewska 35/73
80-288 Gdańsk

Telefon: 500053040

Więcej informacji

Tylko cztery kroki do odzyskania podatku 😎

01.

Wybierz swój punkt obsługi

Kliknij "Odzyskaj podatek" i wypełnij prosty formularz podając informacje o kraju zatrudnienia i kodzie pocztowym i wybierz swój punkt obsługi.

02.

Zamów wstępną kalkulację

Kalkulację zamówisz bezpośrednio w naszym punkcie lub online. Dzięki niej dowiesz się ile zwrotu podatku Ci przysługuje i ile zapłacisz za usługę.

03.

Zatwierdź umowę

Po wstępnej kalkulacji poznasz warunki rozliczenia. Możesz wtedy zatwierdzić umowę w naszym punkcie lub 100 % online

04.

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Średnio na zwrot podatku czekasz około 4 miesiące jednak urząd może wypłacić Twój zwrot już po 30 dniach!

Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze! 🤩

Wybierz państwo, z którego chcesz odzyskać nadpłacony podatek. Pomożemy Ci załatwić formalności i weźmiemy na siebie kontakt z zagraniczną skarbówką. Nie obawiaj się bariery językowej i zawiłych przepisów podatkowych. Bierzemy je na siebie! 💪

Opinie Podatkimeritum Gdańsk

Iza Marchut

Przyjemna atmosfera i profesjonalna obsługa

Przeczytaj opinię

Anna Konecko

Bardzo konkretna firma szybko działa 🙂 Rozliczam się z nią już od 4 lat Polecam

Przeczytaj opinię

Diana Bauer

Rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Wszystko wykonane w ekspresowym tempie. Z pewnością skorzystam ponownie z usług w przyszłości 🙂

Przeczytaj opinię

Zwrot podatku z zagranicy Gdańsk

Biuro rachunkowe Gdańsk rozliczenia zagraniczne

Współczesny rynek pracy jest coraz bardziej globalny, a praca za granicą staje się powszechna. Wiele osób pracujących poza Polską nie jest świadomych, że mogą ubiegać się o zwrot podatku z zagranicy. Tutaj z pomocą przychodzi biuro rachunkowe Podatki Meritum w Gdańsku, specjalizujące się w rozliczeniach zagranicznych. Nasze usługi obejmują kompleksową pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku z Niemiec, Holandii oraz Belgii, a nasza wiedza i doświadczenie są gwarancją skuteczności i zadowolenia klienta.

Rozliczanie podatku Gdańsk

Rozliczenie podatkowe za pracę za granicą może wydawać się skomplikowane, ale nie z Podatkami Meritum. W Gdańsku nasze biuro rachunkowe zapewnia pełne wsparcie w procesie rozliczania podatku. Dzięki naszym usługom, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wypełnianiu niezbędnych dokumentów, co znacznie ułatwia cały proces.

Nasi specjaliści są doskonale przygotowani do rozwiązywania wszelkich kwestii podatkowych, co jest kluczowe dla osób pracujących za granicą. Rozumiemy, że prawo podatkowe różnych krajów może być zawiłe i pełne niuansów, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Z nami nie musisz martwić się o błędy w deklaracjach podatkowych czy niedopatrzenia, które mogą kosztować Cię cenny czas i pieniądze.

Biuro rachunkowe rozliczenia zagraniczne Podatki Meritum pomaga nie tylko w samym procesie wypełniania i składania deklaracji, ale także w uzyskaniu maksymalnego zwrotu podatku. Dzięki gruntownej analizie Twojej sytuacji podatkowej, możemy zidentyfikować wszystkie możliwe ulgi i odliczenia, co często skutkuje wyższym zwrotem niż oczekiwano.

Ponadto nasze biuro rozliczeń zagranicznych w razie potrzeby reprezentuje klienta przed odpowiednimi urzędami skarbowymi, zajmując się wszelką korespondencją i formalnościami. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na swoich codziennych obowiązkach, mając pewność, że ich sprawy podatkowe są w dobrych rękach.

Podatki Meritum to nie tylko biuro rachunkowe, ale partner w rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doświadczenie i wiedza są Twoją przewagą w złożonym świecie podatków międzynarodowych. Zapraszamy do naszego biura w Gdańsku, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym zaangażowaniem w każdy przypadek.

Biuro podatkowe rozliczenia zagraniczne – Podatki Meritum

Podatki Meritum to więcej niż tylko biuro rachunkowe. To zespół doświadczonych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego klienta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców poszukujących wsparcia w zakresie rozliczeń zagranicznych. Gdańsk to miasto, w którym stawiamy na osobiste podejście do każdego klienta, zapewniając mu indywidualnie dopasowaną pomoc.

Podsumowując, biuro podatkowe rozliczenia zagraniczne Podatki Meritum w Gdańsku oferuje kompleksowe usługi w zakresie rozliczeń podatkowych z zagranicy. Nasz zespół to gwarancja jakości, skuteczności i pełnego wsparcia na każdym etapie procesu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w zakresie zwrotu podatku z Niemiec, Holandii czy Belgii. Nasze doświadczenie i wiedza to klucz do Twojego sukcesu podatkowego.

Mówią o nas

Przeczytaj naszego bloga

Czy praca w Niemczech po godzinach jest opodatkowana?

Czy praca w Niemczech po godzinach jest opodatkowana?

Nadgodziny mogą kojarzyć się bardzo różnie. Jednym razem to konieczność, a innym możliwość zwiększenia wynagrodzenia, co pozwala na podreperowanie domowego budżetu. Nie brakuje chętnych, którzy – pracując w Niemczech – zgłaszają gotowość do realizacji zadań w dodatkowym wymiarze godzin. Trzeba jednak przestrzegać przepisów prawa pracy.

Pracuj w domu i oszczędzaj na podatkach - Homeoffice Pauschale

Pracuj w domu i oszczędzaj na podatkach w Niemczech Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem, dyrektorem zarządzającym czy ekspertem: wiele osób wykonuje dużą część swojej pracy przy biurku w domu. Osoby pracujące z domu mogą w niektórych przypadkach odliczyć koszty swojego domowego biura od podatku - jako wydatki związane z dochodem lub wydatki biznesowe (w…

Czym jest Elstam w Niemczech?

Od 2013 roku stara karta podatkowa wykonana z kolorowego kartonu w końcu doczekała się swojego dnia: od tego czasu pracodawcy i urzędy skarbowe polegają na funkcjach elektronicznego odliczenia podatku dochodowego, w skrócie Elstam. Procedura ta jest praktycznie elektroniczną kartą podatkową. Co Elstam oznacza dla pracowników? Elstam doprowadził do zmian organizacyjnych w szczególności dla firm. Przynosi…

zwrot podatku z zagranicy

Abonament radiowo telewizyjny w Niemczech

We wszystkich domostwach Niemiec obowiązuje konieczność uiszczania opłat za korzystanie z mediów publicznych, gdy gospodarstwo jest prowadzone przez osobę pełnoletnią, bez względu na to, czy jest najemcą czy właścicielem. Formalności związane z rejestracją są kierowane do instytucji o nazwie ARD ZDF Deutschlandradio Beitragservice. Wprowadzone w 2013 roku przepisy zmieniły zasady opłat, ustanawiając stałą stawkę 17,98…

Tłumaczenie karty Lohnsteuerbescheinigung na polski

Tłumaczenie karty Lohnsteuerbescheinigung na polski Dokument zwany Lohnsteuerbescheinigung (w skrócie LSB), znany również jako karta podatkowa, funkcjonuje w Niemczech analogicznie do polskiego formularza PIT-11. Jest to kompendium danych odnoszących się do dochodów uzyskanych przez pracownika w określonej firmie w trakcie jednego roku podatkowego, a także sum podatków i składek na ubezpieczenia społeczne, które zostały odprowadzone…

Bykowe w Niemczech, czyli podatek dla singli

Bykowe w Niemczech to temat, który może wydawać się nieco tajemniczy dla osób poza niemieckim systemem podatkowym. Wyobraź sobie płacenie wyższego podatku tylko dlatego, że jesteś singlem. Dziwne? Nielogiczne? Na pierwszy rzut oka takie może się wydawać – warto jednak mieć świadomość, że taki stan rzeczy od lat ma miejsce za naszą zachodnią granicą. Sprawdźmy…

Współpracują z nami: