Meritum Podatki

Biuro rozliczeń zagranicznych Legnica

W sercu Dolnego Śląska, w malowniczej Legnicy, znajduje się biuro rachunkowe Podatki Meritum – miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie podatków. Dzięki swojej unikalnej specjalizacji w rozliczeniach podatkowych z zagranicy, Podatki Meritum oferuje nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale także indywidualne podejście do każdego klienta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zwrocie podatku z Niemiec, Holandii, Belgii, to biuro jest Twoim niezawodnym partnerem w dziedzinie finansów.

Zapraszamy do Punktu Obsługi Klienta w Legnicy przy placu Wolności 4.

Zwrot podatku z zagranicy Legnica

Punkt obsługi klienta

Punkt obsługi klienta Plac Wolności

plac Wolności 4
59-220 Legnica

Telefon: 508349677

Więcej informacji

Tylko cztery kroki do odzyskania podatku 😎

01.

Wybierz swój punkt obsługi

Kliknij "Odzyskaj podatek" i wypełnij prosty formularz podając informacje o kraju zatrudnienia i kodzie pocztowym i wybierz swój punkt obsługi.

02.

Zamów wstępną kalkulację

Kalkulację zamówisz bezpośrednio w naszym punkcie lub online. Dzięki niej dowiesz się ile zwrotu podatku Ci przysługuje i ile zapłacisz za usługę.

03.

Zatwierdź umowę

Po wstępnej kalkulacji poznasz warunki rozliczenia. Możesz wtedy zatwierdzić umowę w naszym punkcie lub 100 % online

04.

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Średnio na zwrot podatku czekasz około 4 miesiące jednak urząd może wypłacić Twój zwrot już po 30 dniach!

Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze! 🤩

Wybierz państwo, z którego chcesz odzyskać nadpłacony podatek. Pomożemy Ci załatwić formalności i weźmiemy na siebie kontakt z zagraniczną skarbówką. Nie obawiaj się bariery językowej i zawiłych przepisów podatkowych. Bierzemy je na siebie! 💪

Opinie Podatkimeritum Legnica

Iza Marchut

Przyjemna atmosfera i profesjonalna obsługa

Przeczytaj opinię

Anna Konecko

Bardzo konkretna firma szybko działa 🙂 Rozliczam się z nią już od 4 lat Polecam

Przeczytaj opinię

Diana Bauer

Rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Wszystko wykonane w ekspresowym tempie. Z pewnością skorzystam ponownie z usług w przyszłości 🙂

Przeczytaj opinię

Zwrot podatku z zagranicy Legnica

Biuro rachunkowe Legnica rozliczenia zagraniczne

Jako eksperci w dziedzinie międzynarodowych rozliczeń podatkowych, „Podatki Meritum” wyróżnia się na tle innych biur rachunkowych w Legnicy. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem specyfiki pracy za granicą. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, co gwarantuje maksymalizację zwrotów podatkowych i minimalizację ryzyka błędów.

Rozliczanie podatku Legnica

Rozliczanie podatków, zwłaszcza tych uzyskanych za granicą, może być skomplikowane i czasochłonne. W „Podatkach Meritum” rozumiemy to jak nikt inny. Nasz zespół specjalistów służy pomocą w każdym aspekcie procesu rozliczeniowego. Od wstępnej konsultacji, przez dokładną analizę dokumentacji, aż po finalne rozliczenie podatku, dbamy o to, by każdy klient czuł się pewnie i komfortowo na każdym etapie współpracy.

Wyróżnia nas nie tylko głęboka wiedza o międzynarodowych przepisach podatkowych, ale także nasze lata doświadczenia w branży. Nasze biuro podatkowe w Legnicy, specjalizujące się w rozliczeniach zagranicznych, zdobyło zaufanie tysięcy klientów, którzy dzięki nam odzyskali swoje należności podatkowe. Dbamy o to, aby nasza wiedza była nieustannie aktualizowana, co jest kluczowe w dynamicznie zmieniającym się świecie międzynarodowego prawa podatkowego.

Biuro Rachunkowe Legnica rozliczenia zagraniczne

Podatki Meritum to więcej niż tylko biuro rachunkowe. To partner w biznesie, który rozumie lokalne realia Legnicy i specyfikę pracy za granicą. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, oferujemy kompleksową obsługę podatkową, która przekłada się na realne korzyści finansowe dla naszych klientów.

W  biurze rachunkowym Podatki Meritum rozliczanie podatku w Legnicy staje się proste i bezstresowe. Nasz zespół zadba o to, abyś otrzymał pełną i rzetelną obsługę, która przekłada się na Twoje zadowolenie i finansowe korzyści.

Biuro podatkowe rozliczenia zagraniczne – Podatki Meritum

W  biurze rachunkowym Podatki Meritum rozliczanie podatku w Legnicy staje się proste i bezstresowe. Nasz zespół zadba o to, abyś otrzymał pełną i rzetelną obsługę, która przekłada się na Twoje zadowolenie i finansowe korzyści.

Wybierając biuro Podatki Meritum w Legnicy, decydujesz się na profesjonalizm, doświadczenie i skuteczność. Nasza ciągła współpraca z zagranicznymi urzędami, indywidualne podejście do klienta, oraz szybka i miła obsługa to tylko niektóre z zalet, które wyróżniają nas na rynku. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w każdym aspekcie rozliczeń podatkowych z zagranicy. Zapraszamy do kontaktu i doświadczenia różnicy, jaką niesie współpraca z naszym biurem Podatki Meritum.

Mówią o nas

Przeczytaj naszego bloga

Jesteś kierowcą? Nie ominie Cię podatek drogowy w Holandii!

Jesteś kierowcą? Nie ominie Cię podatek drogowy w Holandii!

Wyjeżdżając do innego kraju z pewnością zdajemy sobie sprawę z czekających nas opłat. Wiele podatków może nas jednak zaskoczyć, ponieważ do tej pory nie musieliśmy ich płacić. Może tak być w przypadku opłaty drogowej w Holandii, która dotyczy wszystkich kierowców. Jeżeli masz zamiar korzystać z samochodu w tym kraju, warto dowiedzieć się jak funkcjonuje motorrijtuigenbelasting (MRB) – o tym opowiemy w dzisiejszym wpisie.

Ulga rodzicielska

Masz dziecko poniżej 12 roku życia, które mieszka w Polsce? Czy wiesz, że możesz starać się o 25 000 NOK odliczenia?

Kindergeld 2024 ile wynosi zasiłek rodzinny w Niemczech zmiany dla Polaków

Kindergeld, to świadczenie wychowawcze, które jest przyznawane wszystkim rodzicom w Niemczech, także tym, których dzieci mieszkają za granicą. Od 1 stycznia 2023 roku świadczenie wzrosło do kwoty 250 euro na każde dziecko. Ponadto wielu rodziców, także obcokrajowców pracujących w Niemczech, ma prawo dostawać co miesiąc także dodatek do Kindergeld. W 2023 roku Polacy pracujący w Niemczech,…

Klasy podatkowe w Niemczech czyli Steuerklasse

Każdy kraj posiada swój indywidualny system podatkowy, który może być podobny do tego, jaki mamy w Polsce, ale również diametralnie różny.

Klasy podatkowe w Niemczech - jaką klasę wybrać

W Niemczech istnieje sześć różnorodnych kategorii podatkowych (w języku niemieckim nazywane Steuerklassen), które są przydzielane na podstawie osobistych okoliczności podatnika. Kategoryzacja ta wpływa na kwotę opłacanych przez nas podatków. Wybór odpowiedniej kategorii często uzależniony jest od stanu cywilnego. Osoby zawierające związek małżeński mogą dokonać samodzielnej selekcji kategorii podatkowej. Odpowiedzialnością podatnika w Niemczech jest informowanie odpowiednich…

Co można odliczyć od podatku w Holandii?

Cóż za niespodzianka! Przybywasz do Holandii, pełen optymizmu i gotów do nowych wyzwań. A potem przychodzi czas na zrozumienie systemu podatkowego tego kraju. Może to wywołać zawrót głowy, ale nie martw się – jesteśmy tutaj, aby pomóc. Tematem, którym się dzisiaj zajmiemy, jest pytanie, które pewnie nie raz sobie zadałeś – co można odliczyć od…

Współpracują z nami: