Meritum Podatki

Dodatkowy zwrotu podatku w Danii

Odzyskaj extra kasę z Danii 😎

Czy zdajesz sobie sprawę, że Twój zwrot podatku z Danii może być wyższy, niż myślisz? To prawda, że urząd podatkowy czasami niedoszacowuje kwotę, którą masz do otrzymania. Ale nie martw się, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz skorzystać z naszych usług, aby zwiększyć Twój zwrot podatku. Po otrzymaniu rocznego dokumentu, tzw. årsopgørelse, z wykazaną kwotą podatku, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że mają prawo do złożenia korekty do 3 lat wstecz. To tutaj wkracza Podatkimeritum - specjaliści w dziedzinie korekt podatkowych na terenie Danii. Dzięki naszej pomocy możesz osiągnąć dodatkowe korzyści finansowe. Średnia kwota dodatkowego zwrotu podatku, jaką uzyskują nasi Klienci, wynosi imponujące 13 000 DKK! Nie czekaj, daj nam szansę pomóc Ci w odzyskaniu należnych Ci pieniędzy.

Meritum Podatki

Bezpłatna weryfikacja

Zobacz jakie to proste. Tłumaczymy jakie warunki musisz spełnić i jak zgłosić się po bezpłatną wycenę. Nasi specjaliści dokonają analizy Twojej sprawy niezwłocznie. Nie czekaj, termin wkrótce upłynie.

Odzyskaj extra kasę

Nawet 13 000 DKK extra kasy!

Podatki rozliczamy od ponad 15 lat i robimy to dobrze. Znamy przepisy podatkowe lepiej niż własną kieszeń. Polacy pracujący w Danii nie zawsze mają świadomość, że należy im się dodatkowa ulga podatkowa. Możemy bezpłatnie zweryfikować Twoją sprawę. Oto podstawowe warunki jakie musisz spełnić:

 • Praca w Danii niepełny rok podatkowy - musiałeś pracować od 1 do 10 miesięcy, jeśli pracowałeś cały rok to korekta nie będzie możliwa
 • Miałeś niskie dochody poza Danią, np. w Polsce lub nie miałeś dodatkowych dochodów

Jeśli spełniasz te 3 warunki to nie zwlekaj i wyślij nam roczne rozliczenie ze Skatu tzw. årsopgørelse.

Otrzymasz bezpłatną kalkulację w ciągu jednego dnia.

Płacisz za efekt!

Stawiamy sprawę uczciwie - my wnioskujemy o Twoje pieniądze, Ty płacisz nam dopiero, gdy je odzyskasz. W przypadku, gdy urząd odrzuci nasz wniosek nie weźmiemy od Ciebie ani grosza. Taka polityka jest na Twoją korzyść, a nam daje motywację do działania. Sprawdź opinie o naszej firmie- nie od kozery jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w branży.

Zostaw numer

Chcesz bezpłatnie zweryfikować sprawę? Chętnie pomożemy. Zostaw dane i skontaktujemy się niezwłocznie. Sprawdzaj też skrzynkę email

  Niemcy
  • Niemcy
  • Holandia
  • Belgia
  • Dania

  Mówią o nas 👍

  Jak odzyskać podatek z zagranicy? 💸

  01.

  Wypełniasz formularz

  Kliknij Bezpłatna weryfikacja aby wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Podaj dane o zatrudnieniu w Danii i zostaw do siebie kontakt

  02.

  Bezpłatna weryfikacja

  Nasz specjalista zweryfikuje Twoją sprawę. Otrzymasz naszą decyzję w ciągu 1 dnia. Na tym etapie możemy potrzebować dodatkowych informacji dlatego ważne, abyś zostawił nam swój numer telefonu

  03.

  Zatwierdzasz umowę

  Po weryfikacji podpisujemy umowę w formie online. Umowa to gwarancja bezpieczeństwa usługi - wszystko na legalu

  04.

  Zwrot możliwy już po 30 dniach!

  Wysyłamy wniosek do Skatu. Urząd w Danii rozpatruje wnioski w terminie od 2 do 40 tygodni. W przypadku pozytywnej decyzji i wypłaty otrzymujesz fakturę do uregulowania.

  Masz to jak w banku 🔐

  W Podatkimeritum.pl nie musisz wypełniać skomplikowanych ankiet czy formularzy w obcym języku. Nasi pracownicy wykonają wszystko za Ciebie. Jeśli masz więcej pytań czy wątpliwości to jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

  Rozliczenia podatkowe z zagranicy wykonujemy już od 15 lat. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w zagranicznych urzędach i posiadamy numer BECON i certyfikat Steuerberatera. Możesz być wyjątkowo spokojny o swoje finanse.

  Pytania i odpowiedzi 🧐

  Ile wynosi wasza prowizja?

  Lubimy to pytanie ponieważ każdy chce wiedzieć na czym stoi. Sprawa sprawie nie równa dlatego każdy wniosek wyceniamy indywidualnie. Prowizja za odzyskanie dodatkowego zwrotu podatku waha się od 16 do 24 % netto. Prowizja płatna jest po pozytywnej decyzji urzędu skarbowego.

  Czy to jest legalne?

  Korekta podatkowa to standardowa procedura w urzędzie skarbowym w Danii. Masz prawo do korekty podatkowej do 3 lat wstecz. Wszystko legitnie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za złożoną korektę i nie możemy pozwolić sobie na nadużywanie prawa.

  Jakie warunki muszę spełnić?

  Podstawowym warunkiem jest praca przez część roku podatkowego. Jeśli pracowałeś cały rok, wówczas nie podejmiemy się korekty.

  Skąd pobrać dokument årsopgørelse?

  Dokument możesz pobrać w usługach urzędu skarbowego online na https://skat.dk/borger. Jeśli nie masz dostępu to zgłoś się do nas - pomożemy Ci uzyskać taki dokument.

  Czy można starać się o zwrot będąc w Polsce?

  Tak. Możesz starać się po ustaniu zatrudnienia. Przykładowo jeśli pracowałeś w 2022 roku w Danii, to możesz składać wniosek w Polsce w roku 2024.

  Czego dotyczy korekta w Danii?

  Najczęściej pomijane odliczenia podatkowe takie jak przejazdy, zakwaterowania, utrzymania podwójnego gospodarstwa (w Dani i w Polsce) a także koszty wyżywienia. Dodatkowo zawsze weryfikujemy dokumenty na podstawie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania.

  Nie wiesz jak zacząć? Po prostu się skontaktuj! 🖐️

   Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności

   Ewelina Kamińska

   Dział Obslugi Klienta

   Whatsapp e.kaminska@twojpodatek.com.pl

   Kinga Bodziony

   Dział Obslugi Klienta

   Whatsapp k.bodziony@twojpodatek.com.pl

   Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

   Janusz Hulk

   Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

   Przeczytaj opinię

   Justyna Chudziak

   W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

   Przeczytaj opinię

   Angelika Boloz

   Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

   Przeczytaj opinię

   Jadwiga Wegiel

   Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

   Przeczytaj opinię
   4,8

   Współpracują z nami: