Meritum Podatki

Zwrot podatku z Czech - rozliczenie Podatki Meritum

Odzyskaj swoje pieniądze!😎

Jeżeli legalnie pracowałeś na terenie Czech i Twój pracodawca odprowadzał od pensji podatek, to możesz starać się o zwrot nadpłaty tego podatku. Bardzo często jest to zwrot całego podatku dochodowego. Jest to całkowicie legalne i bezpieczne. Zwrotu podatku z Czech to średnio kwota wynosząca 980 EUR 🤑 .

Zgłoś się do naszego punktu obsługi Klienta po wstępną kalkulację a zrobimy wszystko co w naszej mocy aby rozliczenie podatku z Czech było szybkie i bezstresowe

Zwrot podatku z Czech

Rozliczenie podatku z Czech

Jeżeli byłeś legalnie zatrudniony na terenie Czech to możesz starać się o zwrot nadpłaty podatku dochodowego. Na podstawie złożonego zeznania podatkowego Twoja nadpłata może osiągnąć średnio 15-20 000 Koron.

Nie jest to mało biorąc pod uwagę fakt, że nasza opłata jest niska i waha się od 150 PLN do 400 PLN brutto w zależności od rodzaju i złożoności Twojego rozliczenia.

W Czechach obowiązuje jednolita stawka podatku dochodowego i wynosi 15 %  ( podatek  dochodowy od osób fizycznych ). Jesteś zobligowany złożyć zeznanie podatkowe w Czechach, gdy Twoje dochody przekroczą 15 000 Koron czeskich.

Zgłoś się do nas a załatwimy za Ciebie wszystkie formalności– rozliczenie podatku z Czech nigdy nie było tak proste!

Jak odzyskać podatek z Czech?

01.

Wybierz swój punkt obsługi

Kliknij "Odzyskaj podatek" i wypełnij prosty formularz podając informacje o kraju zatrudnienia i kodzie pocztowym i wybierz swój punkt obsługi.

02.

Zamów wstępną kalkulację

Kalkulację zamówisz bezpośrednio w naszym punkcie lub online. Dzięki niej dowiesz się ile zwrotu podatku Ci przysługuje i ile zapłacisz za usługę.

03.

Zatwierdź umowę

Po wstępnej kalkulacji poznasz warunki rozliczenia. Możesz wtedy zatwierdzić umowę w naszym punkcie lub 100 % online

04.

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Średnio na zwrot podatku czekasz około 4 miesiące jednak urząd może wypłacić Twój zwrot już po 30 dniach!

Mamy ponad 180 Punktów Obsługi!🤝

Umów się teraz na wstępną kalkulację.

Wybierz biuro blisko Ciebie, a otrzymasz od nas pełne dane kontaktowe do specjalisty. Otrzymasz wstępną kalkulację, dzięki której dowiesz się ile podatku Ci przysługuje i jaki jest koszt usługi. Oczywiście otrzymasz też informacje jakich dokumentów potrzebujesz do załatwienia formalności związanych z rozliczeniem podatku.

Wybierz interesujący Cię punkt obsługi i umów się na spotkanie.

Zwrot podatku z Czech – jakie dokumenty będą potrzebne?

Aby starać się o zwrot podatku musisz przedstawić następujące dokumenty :

  • POTVRZENI - dokument wydany przez Twojego pracodawcę ( odpowiednik polskiego PIT11) . Na dokumencie znajdują się podstawowe dane pracodawcy i informacje o Twoim dochodzie i potrąconej zaliczce na poczet podatku dochodowego.
  • Kopia Twojego dowodu osobistego
  • Zaświadczenie z banku o posiadaniu rachunku bankowego
  • Informacja o osiągniętym dochodzie w Polsce ( podbity druk EU/EWR )

Ile muszę czekać na zwrot podatku z Czech?

Pamiętaj, ze rozliczenie dochodów na terenie Czech jest obowiązkowe. Wygląda to bardzo podobnie jak w Polsce. Na złożenie deklaracji podatkowej wypełnionej przez Ciebie masz czas do końca marca kolejnego roku podatkowego. Jeśli jednak korzystasz z usługi doradcy to termin automatycznie przedłuża się o 3 miesiące. Lepiej jednak wysłać zeznanie podatkowe w pierwszym terminie ponieważ wcześniej otrzymasz zwrot nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Czech – czy istnieją odliczenia od podatku?

Oczywiście. Tak jak w Polsce, istnieje wiele rodzajów odliczeń podatkowych jednak możesz się o nie starać tylko na odpowiednich warunkach. Prześlij nam swoje POTVRZENI , a my doradzimy jaka jest dla Ciebie najlepsza forma rozliczenia. Podstawowe odliczenia to :

  • partner fiskalny - mozesz uzyskać dodatkowe 24840 KC odliczenia
  • dzieci - mozesz uzyskać dodatkowe 11.604 KC odliczenia
  • ulga dla studentów - do 4020 KC odliczenia
  • odestki od kretytu hipotecznego

Czy mogę rozliczać się za lata wstecz?

Tak. Mozesz ubiegać się o zwrot podatku do 3 lat wstecz ( licząc do końca grudnia danego roku ) .

Rozlicz się już dziś ! Wypełnij formularz na naszej stronie. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 h !

Współpracują z nami: