Meritum Podatki

Zwrot podatku z Norwegii - rozliczenie Podatki Meritum

Odzyskaj swoje pieniądze!😎

Jeżeli legalnie pracowałeś na terenie Norwegii i Twój pracodawca odprowadzał od pensji podatek , to możesz starać się o zwrot nadpłaty tego podatku. Jest to całkowicie legalne i bezpieczne, jednak wymaga znajomości przepisów i umiejętności zastosowania ich w praktyce. Wątpisz, że uda Ci się to zrobić samodzielnie? W takim razie zapraszamy do współpracy z naszym biurem!

Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie i umówisz się na wstępną kalkulację swojego zwrotu podatku z Norwegii.

Zwrot podatku z Norwegii

Norwegia - rozliczenie podatku

Czy wiesz, że średni zwrot podatku z Norwegii wynosi 8700 PLN?

Nie pozwól aby te pieniądze przepadły a sprawa się przedawniła. Zgłoś się do naszego jednego z biur obsługi Klienta.

Otrzymasz wstępną kalkulację, dzięki której dowiesz się jaki zwrot podatku z Norwegii Ci przysługuje.

Jeśli polecisz nasze usługi swoim 3 znajomym to zwrócimy Ci pobraną opłatę za usługę.

Sprawdź nas i przekonaj się dlaczego jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatków zagranicznych w Polsce.

Jak odzyskać podatek z Norwegii?

01.

Wybierz swój punkt obsługi

Kliknij "Odzyskaj podatek" i wypełnij prosty formularz podając informacje o kraju zatrudnienia i kodzie pocztowym i wybierz swój punkt obsługi.

02.

Zamów wstępną kalkulację

Kalkulację zamówisz bezpośrednio w naszym punkcie lub online. Dzięki niej dowiesz się ile zwrotu podatku Ci przysługuje i ile zapłacisz za usługę.

03.

Zatwierdź umowę

Po wstępnej kalkulacji poznasz warunki rozliczenia. Możesz wtedy zatwierdzić umowę w naszym punkcie lub 100 % online

04.

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Średnio na zwrot podatku czekasz około 4 miesiące jednak urząd może wypłacić Twój zwrot już po 30 dniach!

Pytania i odpowiedzi

Co się stanie jeśli nie zapłacę niedopłaty?

Jeśli nie uregulujesz swojego podatku, Urząd Podatkowy naliczy Ci odsetki, które będą rosły do póki ich nie uregulujesz. Mało tego. Na podstawie podpisanej umowy pomiędzy Polską a Norwegią , o Twój dług zapyta polski Urząd Skarbowy.

W jakiej formie mogę dostać swój zwrot podatku z Norwegii?

Zwrot podatku z Norwegii następuje na konto (polskie lub norweskie) lub czekiem na zarejestrowany wcześniej adres. Zwrot możesz również otrzymać na konto w Polsce , lecz należy wtedy złożyć odpowiedni druk aktualizacyjny w SFU.

Ile lat wstecz mogę się rozliczyć?

Zgodnie z prawem możesz się rozliczać do 3 lat wstecz

Czy możliwe są korekty rozliczeń podatkowych?

Zgodnie z prawem można złożyć odwołanie od decyzji Urzędu w ciągu 6 tygodni od momentu jej otrzymania. W praktyce – z naszą pomocą można znacznie naciągnąć ten termin. Dodatkowo możesz złożyć korektę zeznania do 3 lat wstecz. Skontaktuj się z nami w celu oszacowania Twojego zwrotu podatku z ubiegłych lat.

Moja sytuacja jest bardzo nietypowa, czy coś można zrobić?

Na szczęście na ogół wszystko da się wyprostować. Zwłaszcza jeśli urzędnik rozmawia z Oficjalnym Agentem.

Skąd dowiem się czy mam zwrot czy dopłatę?

Nasze biuro oszacuje dla Ciebie Twój zwrot lub dopłatę podatku. Otrzymasz od nas fachową i bezpłatną poradę !

Ile zapłacę za usługę?

To wszystko zależy od rodzaju Twojego rozliczenia. Stosujemy bardzo konkurencyjne stawki. Ceny zaczynają się już od 250 PLN. Wyższa cena dotyczy rozliczeń dla Pendlera. Jedno jest pewnie - gwarantujemy Ci jakościową usługę po bardzo konkurencyjnej cenie!

Czy muszę się rozliczać jeśli mam niedopłatę?

Tak, w Norwegii obowiązuje OBOWIĄZEK PODATKOWY (tak jak w Polsce). Zeznania należy składać do końca kwietnia danego roku podatkowego ( tak jak w Polsce )

Mamy ponad 180 Punktów Obsługi!🤝

Umów się teraz na wstępną kalkulację.

Wybierz biuro blisko Ciebie, a otrzymasz od nas pełne dane kontaktowe do specjalisty. Otrzymasz wstępną kalkulację, dzięki której dowiesz się ile podatku Ci przysługuje i jaki jest koszt usługi. Oczywiście otrzymasz też informacje jakich dokumentów potrzebujesz do załatwienia formalności związanych z rozliczeniem podatku.

Wybierz interesujący Cię punkt obsługi i umów się na spotkanie.

Pomożemy Ci wykonać rozliczenie podatkowe z Norwegii i uzyskać ewentualnie należny zwrot zaliczek wpłaconych do tamtejszego urzędu skarbowego. Wiemy, jakie obowiązują stawki i jak stosować odpowiednie tabele regulujące kwoty na rzecz lokalnego fiskusa, dlatego możemy zapewnić profesjonalne wsparcie. Skontaktuj się z nami, jeżeli należysz do grupy osób pracujących w Skandynawii.

Rozliczenie podatku w Norwegii 2020 – podstawowe informacje

Rozliczenie podatku z Norwegii za rok 2020 to obowiązek każdej osoby, która w okresie od 1.01.2020 do 31.12.2020 pracowała legalnie w Norwegii lub prowadziła tam działalność gospodarczą. Podatki dochodowe w krajach skandynawskich należą do najwyższych w Europie, jednakże wynika z nich mnóstwo udogodnień w sektorze publicznym dla osób mieszkających lub pracujących w tym kraju. Wysokie stawki podatkowe wiążą się też z licznymi ulgami i odliczeniami, dzięki którym można uzyskać zwrot podatku z Norwegii.
Zwrot podatku z Norwegii można uzyskać dzięki złożeniu stosownych dokumentów oraz dotrzymaniu wymaganych terminów. Kompleksowe informacje na temat rozliczania podatków dochodowych w Norwegii znajdziesz w naszym obszernym opisie.

Do kiedy należy rozliczyć podatek z Norwegii – terminy

W tym akapicie podpowiadamy, do kiedy należy złożyć zeznanie podatkowe w Norwegii. Rozliczenie podatku w Norwegii – do kiedy mogą składać zeznanie zatrudnieni, a do kiedy przedsiębiorcy?
Zwrot podatku Norwega – terminy:

 • do 30 kwietnia zeznanie podatkowe mogą składać osoby zatrudnione w Norwegii i zdecydują się rozliczać poprzez złożenie papierowego zeznania w urzędzie;
 • do 31 maja można natomiast rozliczać się w sposób elektroniczny, posiadając własny kod PIN do konta w systemie Altinn;
 • do 31 maja zeznanie podatkowe mogą składać osoby, które prowadzą w Norwegii działalność gospodarczą.

Warto jednak pamiętać o tym, że opcja przedłużenia terminu składania elektronicznego rozliczenia jest możliwa do 30 kwietnia dla osób, które założyło konto w systemie Altinn. Po zalogowaniu się do systemu należy wskazać powód: potrzebę większej ilości czasu na skompletowanie dokumentów lub oczekiwanie na dokumenty od pracodawcy. Zastanawiasz się, jak się za to zabrać i wydaje Ci się, że potrzebujesz wsparcia? Jeżeli miejscem Twojego zatrudnienia była lub jest Norwegia, podatek dochodowy i związane z nim rozliczenie możesz powierzyć naszemu zespołowi. W ten sposób zyskujesz gwarancję, że formalności są prowadzone prawidłowo.

Co w sytuacji kiedy nie złoży się zeznania podatkowego w wymaganym terminie?

Niezłożenie zeznania w terminie może wiązać się z tym, że trzeba będzie zaakceptować kwotę podatku wyliczoną przez urząd podatkowy, a to może oznaczać potencjalnie niższy zwrot, niż udałoby się uzyskać w ramach rozliczenia we własnym zakresie. Osoby, które podlegają obowiązkowi złożenia zeznania podatkowego w Norwegii muszą liczyć się z grzywną za każdy dzień zwłoki. A zatem zdecydowanie warto pamiętać o tej kwestii, a w razie potrzeby powierzyć ją doświadczonym fachowcom, którzy wiedzą, jak wykonać prawidłowego rozliczenie i potrafią obliczyć podatki od dochodu w Norwegii zgodnie z obowiązującymi w tym kraju przepisami. Oferujemy pomoc również osobom, które już wróciły na stałe do kraju i pracują w Polsce.

Kto podlega obowiązkowi rozliczenia w Norwegii?

Rozliczenie podatku z Norwegii według tamtejszych przepisów nie jest z założenia obowiązkowe. Do 4 kwietnia podatnicy otrzymują wstępne rozliczenie. Jeżeli nie zdecyduje się na własnoręczne rozliczenie, wówczas musi liczyć się z tym, że ostatecznym rozliczeniem będzie właśnie to wstępne, które nie uwzględnia odliczeń i ulg. W takiej sytuacji można stracić możliwość uzyskania zwrotu. Ponadto, jeśli wstępne wyliczenie okaże się niekompletne lub błędne, wówczas zaniechanie rozliczenia może wiązać się z nałożeniem podatku karnego w wysokości 30% należnego podatku.

Ile wynosi zwrot podatku z Norwegii?

W każdym indywidualnym przypadku naliczony zostanie inny zwrot podatku z Norwegii – ile?, nie da się tego jednoznacznie określić, ponieważ jak każdy podatek dochodowy jest on zależny od wysokości dochodu. Podatek można obniżyć dzięki różnym ulgom, które przysługują osobom pracującym w Norwegii. O ulgach i odliczeniach, na jakie można liczyć w Norwegii, piszemy w kolejnych akapitach.

Do ilu lat wstecz możliwe jest rozliczenie podatku?

Teoretycznie można ubiegać się o zwrot podatku z Norwegii nawet do dziesięciu lat wstecz. Jednak w praktyce okres ten zwykle wynosi dwa lata, a wnioski o przyznanie zwrotu za wcześniejsze lata podatkowe często odrzucane ze względu na przedawnienie.

W jakiej formie może nastąpić zwrot podatku z Norwegii?

Urząd skarbowy w Norwegii proponuje dwie formy zwrotu podatku dochodowego.

 • Przelew na konto bankowe – najwygodniejszy sposób odzyskania pieniędzy, możliwy jest zwrot podatku z Norwegii na polskie konto, należy w systemie podać nazwę banku, numer konta oraz numery IBAN i SWIFT.
 • Zwrot podatku z Norwegii w formie czeku – podatnik może otrzymać czek, który można zrealizować w banku.

Ile wynosi zwrot podatku z Norwegii?

W Norwegii istnieje kilka typów rozliczeń z podatku i zależą od statusu osoby, które składa zeznanie.

Zwykłe rozliczenie z podatku

Dotyczy osób, które przebywają w Norwegii co najmniej od dwóch lat, a ich rezydencja tam jest stała. Zasady rozliczenia są dokładnie takie same jak dla obywateli Norwegii. Osobom tym tak samo przysługują poszczególne możliwości odpisu od podatku.

Ulga dziesięcioprocentowa

Uwaga! Ten rodzaj rozliczenia został zlikwidowany w 2019 roku, jednak norweskie prawo umożliwia korygowanie zeznania wstecz. Jeżeli zatem przypominasz sobie, że za wcześniejsze lata należała Ci się ulga dziesięcioprocentowa, pomożemy Ci otrzymać zwrot podatku z tego tytułu.
Jest to rodzaj rozliczenia przeznaczony dla pracowników zagranicznych, którzy przyjeżdżają do pracy w Norwegii. Ulga ta obowiązuje przez dwa pierwsze lata podatkowe i dotyczy wyłącznie osób zatrudnionych w pracy sezonowej (nie mogą z niej korzystać przedsiębiorcy). Warunkiem uzyskania ulgi jest czas zatrudnienia, który nie przekracza 183 w ciągu ostatniego roku lub 270 dni w ciągu ostatnich trzech lat. Korzystając z ulgi dziesięcioprocentowej można liczyć na maksymalny zwrot podatku w wysokości 40 tysięcy koron, ulga uniemożliwia korzystanie z innych odpisów. Nie jest przyznawana automatycznie, dlatego też należy nią zawnioskować w zeznaniu podatkowym.

Status Pendler

O ten status mogą ubiegać się podatnicy pracujący w Norwegii, którzy prowadzą dwa gospodarstwa domowe – jedno w Norwegii, a drugie w kraju pochodzenia. Aby norweski urząd uznał, że prowadzisz gospodarstwo domowe w Polsce, musisz udawać się do kraju co najmniej raz na trzy tygodnie. Korzystając ze statusu Pendler, możesz odliczać z podatku:

 • koszty przejazdu między Norwegią a Polską (np. bilety lub kilometrówka),
 • koszty czynszu i inne opłaty (np. prąd),
 • koszty kredytów zaciąganych w Polsce lub Norwegii.

Do wszystkich odliczeń potrzebna będzie stosowana dokumentacja, np. przedstawienie umowy najmu lub rachunków czy umowy kredytowej. Wszystkie dokumenty powinny być przetłumaczone na język norweski lub angielski. Osoby ze statusem Plender mogą korzystać też ze zwrotu kosztów dojazdu do pracy, jeśli droga w jedną stronę wynosi co najmniej 2,5 kilometra. Podlega mu również dieta przysługująca za każdy dzień pobytu w kraju.
Ze statusu Plender można korzystać przez 2 lata pobytu w Norwegii, mieszkając w jednym miejscu. Natomiast po zmianie miejsca pracy oraz gminy zamieszkania, można zyskać prawo do tych odliczeń na kolejne 24 miesiące.

Kildeskatt

Kildeskatt to uproszczona forma opodatkowania w Norwegii – obejmuje ona podatek dochodowy oraz składki na ubezpieczenie społeczne. Wysokość Kildeskatt wynosi 25% dochodu lub 16,8% w momencie, kiedy podatnik jest zwolniony ze składek na ubezpieczenie społeczne. Jest to forma opodatkowania, kierowana do osób, które dopiero zaczynają pracę w Norwegii lub pracują przy mniejszych, krótkotrwałych projektach.
Rozwiązanie to niesie ze sobą liczne zalety – rozliczenie jest automatyczne i proste – wystarczy obliczyć jedną czwartą ze swojego dochodu (roczne wynagrodzenie nie może jednak przekroczyć 639 750 koron). Jest to także rozwiązanie wygodne, bowiem nie wymaga gromadzenia dokumentacji koniecznej do złożenia zeznania podatkowego.

Jakie dokumenty będą potrzebne do rozliczenia podatku z Norwegii?

Prawidłowe rozliczenie podatku z Norwegii wymaga skompletowania dokumentów, które potwierdzą wysokość Twoich dochodów oraz będą podstawą do odliczeń od podatku. Poniżej przedstawiamy listę dokumentów, które są niezbędne do prawidłowego rozliczenia się z podatku w Norwegii.
Rozliczenie podatku z Norwegii – dokumenty podstawowe:

 • Selvangivelse – jest to wykaz dochodów, odliczeń, majątku, a także długów podatnika z ostatniego roku podatkowego.
 • Kody PIN MiniID – są to kody, które umożliwiają mieszkańcom Norwegii lub rezydentom podatkowym dostęp do systemu Altinn, za pośrednictwem którego można załatwić elektronicznie wiele spraw urzędowych, m.in. złożyć zeznanie podatkowe w Norwegii.
 • Loonsoppgave – roczne zestawienie dochodów i potrąceń, które dla pracownika wystawiane jest przez pracodawcę.
 • Kopia dowodu osobistego dla potwierdzenia tożsamości.
 • Informacje z Folketrygden – jest norweski system opieki zdrowotnej. Do rozliczenia podatku niezbędne będą informacje o odprowadzanych składkach.
 • Skattemelding – jest to wstępne zeznanie majątkowe, które przygotowuje norweski urząd. Przygotowywany jest na podstawie informacji, które do urzędu wnosi pracodawca i stanowi podstawę do rozliczenia podatkowego.

Oprócz tych dokumentów w złożeniu zeznania podatkowego przydać mogą się również:

 • Årsoppgave fra NAV – są to roczne rozliczenia, które dokumentują pobieranie ewentualnych zasiłków w czasie roku podatkowego, np. zasiłku chorobowego czy zasiłku dla bezrobotnych).
 • Karta podatkowa – pracownicy w Norwegii mogą od 15 grudnia 2020 pobierać kartę podatkową. Jest to dokument, który wystawiany przez tamtejszy urząd skarbowy, który określa tabelę podatkową. Dzięki niej pracodawca wie, ile powinna wynosić wysokość zaliczki podatkowej, pobieranej z wynagrodzenia danego pracownika.

Jak krok po kroku uzyskać zwrot podatku z Norwegii

Jak otrzymać zwrot podatku z Norwegii? Z biurem podatkowym Meritum jest to bardzo łatwe. Wystarczy postępować zgodnie z kolejnymi krokami.

1. Zgromadź dokumenty

Powyżej przedstawiliśmy listę podstawowych dokumentów, które są niezbędne przy składaniu zeznania podatkowego w Norwegii. Zgromadź je wszystkie, a w razie problemów skontaktuj się z nami, wówczas wystąpimy o nie do Twojego pracodawcy lub odpowiedniego urzędu.

Będziemy potrzebować:

 • kodów Pin MinID;
 • Selvangivelse, czyli wykaz dochodów i odliczeń z ostatniego roku podatkowego, który otrzymasz od norweskiego urzędu na przełomie marca i kwietnia;
 • Loonsoppgave, czyli zestawienie dochodów od pracodawcy.
 • pozostałych dokumentów, które uprawniają Cię do odpisów, np. dochody partnera fiskalnego, informację o dzieciach, przejazdach z Polski do Norwegii itp.

2. Kalkulacja podatkowa

Po otrzymaniu tych dokumentów przygotujemy dla Ciebie kalkulację podatkową oraz ofertę ceny za usługę. Teraz po Twojej stronie leży zapoznanie się z kalkulacją oraz opłacenie usługi, co wiąże się z podpisaniem z nami umowy.

3. Składamy dokumenty

Zachowując wszystkie terminy, składamy Twoje zeznanie podatkowe do norweskiego urzędu skarbowego. Od teraz ma on kilka miesięcy na zapoznanie się z nim i podjęcie decyzji co do zwrotu nadpłaty podatku.

Jak sprawdzić termin wypłaty podatku z Norwegii?

Przewidziane są trzy terminy, kiedy tamtejszy urząd wykonuje zwrot podatku z Norwegii – kiedy wypadają? Pierwszy z nich następuje już pod koniec czerwca, a więc zaledwie kilka tygodni po złożeniu zeznania. Większe szanse na otrzymanie zwrotu w tym terminie mają osoby, które zdecydowały się na elektroniczne złożenie zeznania podatkowego. Kolejne tury zwracania podatku następują w sierpniu i październiku.

Co zrobić w sytuacji gdy nie otrzymało się zwrotu podatku w Norwegii?

Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, dlaczego zwrot podatku z Norwegii nie wpłynął na konto, jest kontakt z tamtejszym urzędem podatkowym i wyjaśnienie wątpliwości.

Z jakich ulg i odliczeń można skorzystać przy rozliczeniu podatku z Norwegii?

Wysokie podatki w krajach skandynawskich wiążą się najczęściej z dużymi możliwościami odliczeń od podatku. Dotyczą one nie tylko obywateli norweskich, ale również osoby przyjeżdżające do tego kraju do pracy na stałe lub pracy sezonowej. Zawdzięczamy to zezwoleniu Norwegii na swobodny przepływ siły roboczej z krajów Unii Europejskiej. Podpowiadamy, co można odliczyć od podatku w Norwegii.

Ulga w Norwegii dla rodzica samotnie wychowującego dziecko

Samotni rodzice mogą ubiegać się o ulgę na dziecko. Odliczenie to przysługuje pannom lub kawalerom, wdowom i wdowcom oraz osobom, które są w separacji od co najmniej sześciu miesięcy.

Status Pendler przy rozliczaniu podatku

Status Pendler przewiduje ulgi dla osób, które prowadzą dwa gospodarstwa domowe – w Norwegii i w kraju rodzimym. Szczegóły dotyczące statusu Pendler znajdziesz kilka akapitów wyżej.

Inne odliczenia od podatku w Norwegii

Od podatku w Norwegii można odliczać wiele innych kosztów życia, m.in. koszty kredytu czy wpłaty na cele charytatywne (od 500 do 20 000 koron). Odliczeniu podlegają również oszczędności emerytalne (do 15 000 koron).

Czy osoby korzystające z Kildeskatt (karty podatkowej 25%) mogą dokonać rozliczenia podatku?

Osoby korzystające z Kilkdeskatt nie mogą dokonywać rocznego rozliczania podatku, a zatem tracą możliwość skorzystania z licznych ulg. Choć jest to rozwiązanie wygodne, to jednak warto zdecydować się na nie w momencie, kiedy nie przysługują nam żadne ulgi od podatku w Norwegii.

Kalkulator rozliczenia i zwrotu podatku z Norwegii

Obliczenie podatku z Norwegii może być skomplikowane ze względu na duże możliwości ulg i odliczeń. Pomoże w tym jednak dostępny na naszej stronie kalkulator podatkowy. Oblicz zwrot podatku z Norwegii za pomocą kalkulatora i dowiedz się, jaki podatek powinieneś zapłacić norweskiemu państwu, a także jaki przysługuje Ci zwrot.

Dlaczego warto dokonać rozliczenia podatku za pracę w Norwegii?

Zeznanie podatkowe w Norwegii daje możliwość uzyskania różnych ulg i odliczeń, dzięki którym można otrzymać zwrot części podatku. Osoby, które zaniechają rozliczenia, stracą tę szansę, ponieważ zostaną rozliczone automatycznie i nie otrzymają żadnych odliczeń. Kolejnym minusem automatycznego rozliczenia jest możliwość utraty prawa do odwołania się od wyniku tego rozliczenia. Składając zeznanie, można zatem nie tylko odzyskać część pieniędzy, ale również korygować swoje zeznanie. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci prawidłowo obliczyć podatek dochodowy w Norwegii zgodnie z obowiązującymi tabelami i stawkami, a nasze porady ułatwią Ci uzyskanie zwrotu części wpłaconych zaliczek.

 

FAQ - zwrot podatku z Norwegii

Czy dostanę zwrot podatku Norwegii?

Jeżeli pracowałeś w Norwegii i zapłaciłeś zbyt wysokie składki na podatek dochodowy, to otrzymasz ich zwrot po złożeniu zeznania w urzędzie skarbowym.

Jak samemu rozliczyć się z podatku z Norwegii?

Korzystając z profilu założonego na platformie Altinn – pozwala ona złożyć dowolny formularz i sprawdzić poprawność danych.

Czy osoba pracująca w Norwegii musi rozliczyć się w Polsce?

Jeżeli wciąż jesteś polskim rezydentem podatkowym, to musisz rozliczyć się dochodów uzyskanych w Norwegii.

Kiedy wypłacane jest Feriepenge w Norwegii?

Świadczenia urlopowe w Norwegii wypłacane jest zazwyczaj w czerwcu.

Ile wynosi Tax Free w Norwegii?

Jeśli przebywałeś za granicami Norwegii mniej niż 24 godziny, to jednorazowo masz prawo wziąć towar do tego kraju o łącznej wartości 3000 koron norweskich.

Jak sprawdzić, kiedy dostanę zwrot podatku z Norwegii?

Nie ma możliwości sprawdzenia konkretnej daty – z Norwegii wypłacany jest w kilku terminach: 20 czerwca – pierwsza tura, 15 sierpnia – druga tura, 23 października – trzecia tura.

Od czego zależy zwrot podatku w Norwegii?

Zwrot podatku zależy od Twojej indywidualnej sytuacji – wpływ będą miały potrącone zaliczki, wysokość osiągniętych dochodów oraz możliwość skorzystania z ulg i odliczeń.

Jak odebrać zwrot podatku z Norwegii?

Zwrot podatku z Norwegii otrzymasz na podane w zeznaniu polskie lub norweskie konto bankowe, lub czekiem na zarejestrowany adres.

Czy nieodebrany zwrot podatku w Norwegii przepada?

Nawet jeżeli nie rozliczyłeś się w poprzednich latach, korekty podatkowej możesz dokonać wstecz – nawet do 3 lat.

<< 1 >>


Współpracują z nami: