Meritum Podatki

Zarabiaj z nami

Mamy ponad 350 Punktów Obsługi!

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii.

 

Zapraszamy naszych stałych Klientów do skorzystania z systemu zarabiania dodatkowych pieniędzy. Jeśli podpisałeś umowę i jesteś zadowolony z naszych usług to zachęcamy Cię do rekomendowania naszych usług wśród Twoich znajomych. Doceniamy Twoje zaangażowanie dlatego zapłacimy Ci 50 PLN za każdego klienta, którzy skorzysta z naszych usług. Dzięki temu możesz zyskać dodatkowy zastrzyk gotówki i mieć pewność, że polecasz znajomym rzetelną firmę, która oferuje korzystne warunki rozliczenia podatkowego.

Nie stosujemy żadnych haczyków. Rozliczenia pomiędzy nami są transparentne i banalnie proste. Wymagania, jakie musisz spełnić Ty i Twoi znajomi, aby kwalifikować się do promocji:

  • Musisz podpisać z nami umowę i zapłacić za usługę
  • Twój znajomy musi podpisać z nami umowę i zapłacić za usługę
  • Ty i Twoi znajomi musicie skompletować wszystkie dokumenty do rozliczenia podatkowego
  • Twoi znajomi muszą powołać się na Twoje nazwisko
  • Musisz znać listę osób, które powołały się na Twoje nazwisko

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą podatkową w Polsce 💚 💚

Janusz Hulk

Rozliczenie z Niemiec w szybkim terminie.. trzeci rok rozliczam się w tej firmie i mogę szczerze polecić MERITUM.. jednym słowem mistrzostwo świata..👍

Przeczytaj opinię

Justyna Chudziak

W tym roku rozliczałam się już trzeci raz przez Meritum. Za każdym razem dostalam szybki zwrot podatku. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura. Polecam ; )

Przeczytaj opinię

Angelika Boloz

Jak najbardziej polecam. To moja pierwsze rozliczenie z meritum podatku z Holandii, kolejne napewno będzie w przyszłym roku. Pomoc z dokumentami, wyjaśniane niejasności, kontakt bezpośredni i mailowy - wszystko na plus.

Przeczytaj opinię

Jadwiga Wegiel

Bardzo sprawne działanie. Szybko i sprawnie rozliczyłam się z podatku w Holandii. Miła obsługa oraz odpowiedź na każde pytanie oraz kontakt nieograniczony mimo trudnej sytuacji podczas pandemii. Bardzo polecam

Przeczytaj opinię
4,8

Zgłoś sprawę

Współpracują z nami: