Meritum Podatki

Biuro rozliczeń zagranicznych Poznań

Poszukujesz profesjonalnego biura rachunkowego w Poznaniu, które efektywnie zajmie się Twoimi rozliczeniami zagranicznymi? Biuro Podatki Meritum oferuje kompleksowe usługi z zakresu rozliczania podatków z zagranicy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy zapewnić Ci spokój umysłu oraz optymalizację Twoich spraw z urzędem skarbowym. Nasze biuro rachunkowe rozliczenia zagraniczne w Poznaniu czeka na Ciebie – zapraszamy!

Zapraszamy do Punktu Obsługi Klienta w Poznaniu lub przy ul. Wagrowskiej 12g/3 

Zwrot podatku z zagranicy Poznań

Punkt obsługi klienta

Punkt obsługi klienta

Wagrowska 12g/3
61-369 Poznań

Telefon: 661241761

Więcej informacji

Tylko cztery kroki do odzyskania podatku 😎

01.

Wybierz swój punkt obsługi

Kliknij "Odzyskaj podatek" i wypełnij prosty formularz podając informacje o kraju zatrudnienia i kodzie pocztowym i wybierz swój punkt obsługi.

02.

Zamów wstępną kalkulację

Kalkulację zamówisz bezpośrednio w naszym punkcie lub online. Dzięki niej dowiesz się ile zwrotu podatku Ci przysługuje i ile zapłacisz za usługę.

03.

Zatwierdź umowę

Po wstępnej kalkulacji poznasz warunki rozliczenia. Możesz wtedy zatwierdzić umowę w naszym punkcie lub 100 % online

04.

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Średnio na zwrot podatku czekasz około 4 miesiące jednak urząd może wypłacić Twój zwrot już po 30 dniach!

Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze! 🤩

Wybierz państwo, z którego chcesz odzyskać nadpłacony podatek. Pomożemy Ci załatwić formalności i weźmiemy na siebie kontakt z zagraniczną skarbówką. Nie obawiaj się bariery językowej i zawiłych przepisów podatkowych. Bierzemy je na siebie! 💪

Opinie Podatkimeritum Poznań

Iza Marchut

Przyjemna atmosfera i profesjonalna obsługa

Przeczytaj opinię

Anna Konecko

Bardzo konkretna firma szybko działa 🙂 Rozliczam się z nią już od 4 lat Polecam

Przeczytaj opinię

Diana Bauer

Rozliczenie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Wszystko wykonane w ekspresowym tempie. Z pewnością skorzystam ponownie z usług w przyszłości 🙂

Przeczytaj opinię

Zwrot podatku z zagranicy Poznań

Biuro rachunkowe Poznań rozliczenia zagraniczne

Biuro Podatki Meritum w Poznaniu to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z indywidualnym podejściem do klienta. Specjalizujemy się w rozliczeniach podatkowych dla osób pracujących za granicą oraz firm prowadzących działalność międzynarodową. Nasze usługi są kompleksowe – zajmujemy się nie tylko przygotowaniem deklaracji podatkowych, ale również doradztwem w zakresie optymalizacji podatkowej.

Rozliczanie podatku Poznań

Rozliczenie podatku z zagranicy może być skomplikowane i czasochłonne, jednak z pomocą naszego biura rachunkowego proces ten staje się prosty i efektywny. Specjalizujemy się w rozliczeniach zagranicznych dla klientów z Niemiec, Holandii, czy Belgii a nasze biuro rachunkowe w Poznaniu oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Nasze doświadczenie i znajomość przepisów podatkowych różnych krajów pozwalają nam na szybkie i skuteczne przeprowadzenie całego procesu rozliczeniowego, zapewniając naszym klientom maksymalne zwroty podatku.

Dzięki naszym usługom, klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie rozliczenia. Nasze biuro podatkowe w Poznaniu skupia się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, analizując dokładnie jego sytuację podatkową, aby maksymalizować korzyści wynikające ze zwrotu podatków. Z nami rozliczenia zagraniczne stają się mniej skomplikowane i bardziej przystępne, co daje naszym klientom spokój ducha i pewność, że ich sprawy podatkowe są w dobrych rękach.

Biuro podatkowe rozliczenia zagraniczne – Podatki Meritum

Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu gwarantuje wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu śledzeniu zmian w prawie podatkowym, możemy zapewnić najwyższą skuteczność w uzyskiwaniu zwrotów podatkowych z zagranicy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i zapewnienie im pełnego wsparcia na każdym etapie procesu rozliczeniowego.

Z naszą pomocą rozliczanie podatku w Poznaniu staje się proste i bezstresowe. Dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, możemy efektywnie zajmować się rozliczeniami zagranicznymi w różnych konfiguracjach prawnych i finansowych. Nasze biuro rachunkowe rozliczenia zagraniczne w Poznaniu jest gotowe sprostać wszystkim wyzwaniom, zapewniając najwyższą jakość usług.

W zakres naszych usług wchodzi między innymi zwrot podatku z Niemiec, Holandii oraz Belgii. Dzięki znajomości specyfiki podatkowej tych krajów, jesteśmy w stanie efektywnie przeprowadzić proces rozliczeniowy, maksymalizując zwroty dla naszych klientów. Biuro rozliczeń zagranicznych Podatki Meritum w Poznaniu to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności – skontaktuj się z nami już dziś!

Mówią o nas

Przeczytaj naszego bloga

Jak uzyskać zwrot podatku z Holandii na dziecko?

Czy pracujesz w Holandii i masz dzieci? Jeśli tak, to zapewne wiesz, że możesz ubiegać się o ulgę podatkową Inkomensafhankelijke combinatiekorting. Niemniej jednak procedura ta może być dość skomplikowana, a szereg przepisów może przytłoczyć nawet najbardziej doświadczoną osobę. Ale bez obaw! Ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć proces i umożliwi Ci skorzystanie z tego, na co…

Osiągnięcie progu emerytalnego w wieku 67 lat

Osiągnięcie progu emerytalnego w wieku 67 lat. Ogłoszenie dotyczy wielu pracujących w Niemczech Z ostatniej chwili z Niemiec - wiek kwalifikacyjny do emerytury to teraz 67 lat. Temat emerytur wzbudza dyskusje zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. W 2007 r. władze Niemiec zdecydowały o etapowym podwyższaniu limitu wiekowego do emerytury do 67 lat. Mimo…

Odbierz większy podatek z Niemiec. Jak to zrobić?

Odbierz większy podatek z Niemiec. Jak to zrobić?

Pracując legalnie za granicą, należy odprowadzać podatek. W Niemczech obowiązek naliczania go z Twojego wynagrodzenia i przesyłania do skarbówki spoczywa na pracodawcy. Jednak na koniec roku to Ty odpowiadasz za terminowe i kompletne złożenie PIT-u. W rozliczeniu warto uwzględnić przysługujące ulgi, co pozwoli Ci odebrać większy zwrot podatku. Na co jeszcze dobrze jest zwrócić uwagę?

Terminy składania deklaracji podatkowej w Niemczech za 2023

Terminy składania deklaracji podatkowej w Niemczech Realizując sprawozdanie finansowe za zyski zdobyte w Niemczech, niezbędne jest przedłożenie deklaracji podatkowej do niemieckiego biura podatkowego, czyli Finanzamtu, po zakończeniu roku podatkowego (który, podobnie jak w Polsce, jest jednoznaczny z rokiem kalendarzowym). Zyski osiągnięte na terenie Niemiec powinny zostać zadeklarowane właśnie w tym państwie. Jest to implikacja umowy…

Rozliczenie podatku VAT w Niemczech – kiedy należy to zrobić?

Rozliczenie podatku VAT w Niemczech – kiedy należy to zrobić?

Dowiedz się czym jest Umsatzsteuer i w jaki sposób może uzyskać go polak na terenie Niemiec.

Kwota wolna od podatku w Czechach

Czy praca w Niemczech zapewni ci emeryturę z tego kraju? Po ilu latach otrzymasz świadczenie z Niemiec?

Czy praca w Niemczech zapewni ci emeryturę z tego kraju? Po ilu latach otrzymasz świadczenie z Niemiec? System emerytalny w Niemczech i warunki uzyskania świadczeń dla obywateli polskich W kontekście emigracji zarobkowej, Niemcy często wybierane są przez Polaków jako kierunek wyjazdów długoterminowych z zamiarem pracy i oszczędzania. Z racji obligatoryjnego charakteru niemieckiego systemu ubezpieczeń emerytalnych,…

Współpracują z nami: